Vitajte, tak začíname...

28.08.2017 16:44

Vitajte v novom školskom roku. Tak pomaly začíname, ale skôr ako sa pustíme do prace, objednávania vozenia atď. Vás chcem požiadať

o doplnenie kontaktných údajov, aby sme vás vedeli zastihnúť, správne vystaviť sprievodné doklady a podobne.

V najbližších dňoch vám zašleme mailom čestné prehlásenie, ktoré treba vyplniť potvrdiť riaditeľom/riaditeľkou školy prípadne starostom.

Počet žiakov sa vypĺňa podĺa presného počtu žiakov navštevujúcich školu/škôlku a už by sa nemal výrazne meniť. V prípade a to je väčšina, kedy školský program realizujeme cez šk. jedáleň je potrebné v tomto čestnom. vyhlásení školy splnomocniť osobu, ktorá bude realizovať tento program. Teda riaditeľ splnomocňuje vedúcu šk. jedálne. Sú potrebné podpisy a razítka za školu a aj za školskú jedáleň. Bez tohto vyhlásenia nemôžeme spustiť rozvozy.

Predpokladáme, že po počiatočnom zhone, príde na rad aj školské ovocie a to 18.-19. alebo až 25.-26. septembra. /zaleží od č. vyhlásení/

V prípade, že máte záujem o dodávku aj ovocia a zeleniny mimo program od nás, či už ako hlavného dodávateľa alebo len na doplnenie neváhajte nás kontaktovať, aby sme vás vedeli zaradiť do rozvozných plánov.

Dúfam, že hneď v úvode všetko zvládneme a spolupráca bude tak ako po iné roky úspešná.

Zatiaľ ďakujem  a tešíme sa na Vás.

 

        Valman s.r.o. /oddelenie školského ovocia a zeleniny/

na stiahnutie:

cast-a-priloha-3-cestne-vyhlasenie-skoly.pdf (85,1 kB)

alebo

čestne prehlasenie 2017-2018 .pdf (6,3 MB)